Чому варто замовити “віртуальний 3D тур” саме в нашій Лабораторії?

Ми відточили мистецтво створення віртуальних 3D турів до досконалості, замовляйте і отримайте найкращий продукт на ринку!

В цій статті ми розповімо, чому ми акцентуємо Вашу увагу на словах “саме в нашій Лабораторії” та які підводні камені криються під поняттям “віртуальний тур“.

Почати варто з того, що кожний виробник створює віртуальні тури на основі власного досвіду, технічних і творчих можливостей. Всі компанії чи самозайняті особи виготовляють, фактично, різний по своїй якості продукт, який має загальну назву “віртуальні тури”, хоча такими, насправді, їх деколи назвати дуже важко. Ми наведемо перелік основних недоліків з якими Ви можете зустрітися у низькоякісних роботах:

1. Створення циліндричних панорам, які проглядаються тільки вправо-вліво.

2. Створення віртуального туру з фотознімків низької якості, що зроблені не професійним фотографом та не професійною фототехнікою.

3. Низький та халактний рівень обробки та ретушу фотографій, внаслідок якого користувачі можуть побачити в панорамі дірки, чорні плями, очевидну нестиковку ліній, а також елементи, які не відносяться до природнього вигляду об`єкту: триногу, ноги фотографа, неприродні обєкти у дзеркалі тощо.

Приклад такої роботи Ви можете бачити нижче:

Pryklad_2 Neyakisni virtualni tury

Pryklad Neyakisni virtualni tury

4. Розміщення у панорамах непрозорого логотипу виробника, який закриває значну видиму площу об`єкту.

5. Створення віртуального туру для перегляду тільки на десктопах, без адаптації для мобільних пристроїв (планшетів та смартфонів).

Навіщо це все ми розказуємо?

Перш ніж замовити створення віртуального 3D туру у будь-якій компанії, переконайтеся, що Ви замовляєте дійсно якісний віртуальний тур. При виборі виконавця, ми радимо подумати про ваших користувачів, про те, який досвід та враження вони отримають і двічі перевірити те, що Вам пропонують.

Замовляйте тільки найкращий продукт, адже це інвестиція на досить тривалий час.

Окрім усього, вищепереліченого у нашому списку, щоби Ваш гість легко та просто міг зорієнтуватися та прогулюватися у Вашому закладі, ми можемо створити спеціальну карту-план об’єкту.

На такій карті закладу можна побачити спеціальний «радар» який показує, де саме знаходиться користувач у віртуальному турі і в якому напрямку дивиться. Використовуючи карту-план закладу, користувач має змогу швидко зорієнтуватися у просторі та одним кліком перейти у інші панорами за допомогою активних точок.

За Вашим бажанням / потребою ми можемо інтегрувати у віртуальний тур аудіо-супровід або “кнопку-картинку” з будь-яким написом, наприклад: «забронювати номер» чи «зв’язатися з Агентом».

Обрати саме той віртуальний тур, який найкраще підходить для представлення вашого Бізнесу в Інтернет Ви можете на сторінці “Вартість створення віртуальних 3D турів“.

Подивіться нижче приклад віртуального туру з картою-планом “Базилікою св. Павла за міськими мурами”:

Рекомендація: зробіть подвійний клік всередині віконця та насолоджуйтеся переглядом на повний екран. Зробіть клік по вкладці “КАРТА”, щоби переконатися у функціональній потребі та зручності використання цього елемента. Скажіть, Вам подобається те, що ми робимо?

Подивіться ще один приклад:

Віртуальний 3D тур з Картою об`єкта, 44 панорами. Готель “Нобіліс”.
– Фредра., 5, 79005, Львів, Україна