Якісна презентація на вебсайті – це обличчя вашого бізнесу в Інтернет

В епоху стрімкого розвитку IT-технологій та все більшого впливу на наше повсякденне життя мережі Інтернет, погодьтеся, кожна успішна компанія, кожен товар чи послуга повинна виглядати тут відповідно. Досить дивно та незрозуміло виглядає, коли досить успішний офлайн Бізнес економить на своєму вигляді та презентації саме в онлайні.

Досить дивно також виглядають більшість оголошень про продаж чи оренду нерухомості. При тому, що середня вартість товару (квартири, будинку тощо) складає 800.000 грн. і продати його зовсім не легко, більшість оголошень супроводжується максимум із 5-6 фотографій дуже низької якості.

Якісний контент, якісна презентація на вебсайті – це обличчя вашого бізнесу в Інтернет

Подивіться на ці фотографії – це візуальна складова оголошення в Інтернет про продаж об`єкту нерухомості, вартістю в кілька сотен тисяч гривень. Prodaetsya hotel

Запитайте себе як користувача: при пошуку товарів / послуг через Інтернет, що саме Ви хотіли би бачити: 5-6 аматорських фото чи якісний віртуальний тур, який надає можливість оглядати все навколо себе на 360 градусів?

5-6 аматорських фото… VS Віртуальний 3D тур.

Останні дослідження стверджують, що з кожним роком все більший відсоток людей шукають/купують товари та послуги через Інтернет. Все більше людей розуміють що є “добре” та все більше переглядають та довіряють авторам оголошень, які не полінилися зробити гарну презентацію, що складається з якісних фото/відео та детального опису товару/послуги.

Дізнайтеся більше, навіщо Бізнесу потрібні віртуальні 3D тури?

Ми пропонуємо показати ваш бізнес, товар чи послугу за допомогою якісних фотографій або одного віртуального туру! Якщо Ви ще не впевнені, що це Вам потрібно, подзвоніть нам та отримайте безплатну консультацію щодо просування власного бізнесу в Інтернет.

Давайте подивимся разом на ще один скрін-шот, це оголошення про продаж магазину, скажіть Ви бачите сам магазин, Ви бачити той товар, який Вам пропонують купити?

Нерухомість   комерційна в м.Львів   Купити комерційну нерухомість у Львові   Ваш Магазин

Подивіться ще один приклад віртуального 3D туру по магазину чоловічого одягу, він створений на основі усього 2-х панорам, але цього цілком достатньо для чудової презентації та відповідних вражень!