Давайте порахуємо: як повертаються інвестиції?

Все дуже просто, для цього потрібно вказати декілька вихідних даних. Для кожного виду Бізнесу ці показники будуть різними, нижче, як приклад, ми порахуємо ROI для Готелю середнього розміру (до 100 номерів), отож, нам потрібно підставити наступні параметри:

1. Середню вартість одного номеру в готелі за добу
2. Середній показник перебування клієнта в готелі (кількость ночей)
3. Середній показник відвідувачів (користувачів) Вашого сайту
4. Існуючий відсоток конверсії користувачів сайту у покупців

Середньостатистичні дані по ринку:
1. Середня вартість одного номеру в готелі за добу – 400,00 грн.
2. Середній показник перебування клієнта в готелі (кількість ночей) – 2 ночі
3. Середній показник відвідувачів (користувачів) Вашого сайту за місяць – 1000
4. Існуючий відсоток конверсії користувачів сайту у покупців – 2%

Тобто, 20 людей бронюють номери онлайн в місяць, що в середньому приносить 16.000 грн доходу.

Статистичні дані, які ми можемо бачити у дослідженні VFM Leonardo стверджують, що по своїй природі візульний контент (особливо rich media content “візуальний, динамічний контент”) відіграє значну роль на етапі знайомства готелю з потенційними Клієнтами та є підтвердженим найефективнішим способом для стимуляції та збільшення бронювань онлайн.

Переконайтеся у цьому на власні очі! Віртуальний 3D тур з Картою об`єкта, 44 панорами. Готель “Нобіліс”.
– Фредра., 5, 79005, Львів, Україна

Зокрема, цифри говорять що:

– онлайн покупці, які бачили віртуальний тур по готелю, на 67% більш схильні забронювати номер;
– онлайн покупці, які бачили віртуальний тур і відео-історію про готель, на 115% більш схильні забронювати номер;

При наявності на сайті готелю хоча б віртуального туру збільшується ймовірність онлайн бронювання на 67%, що в нашому випадку, це додаткових + 1.34 %.

Таким чином, у той самий календарний місяць Ви будете продавати не 20, а 33 номери, отримуючи щомісячно на 10.400 грн.  доходу більше.

Вартість виготовлення найкращого віртуального 3D туру для Готелю складається з декількох складових, але в середньому, хороший віртуальний тур (10 панорамних оглядів!) не перевищує 4.000 грн.

У підсумку, в нашому випадку:

1. Доходи: +10.400 щомісячно.
2. Інвестиція у 4.000 грн. одноразово на 1-2 роки.

3. Окупність інвестицій – 1 місяць.

Зауважимо, що мова йде про збільшення відсотку конверсії серед цільової аудиторії сайту, тобто йдеться про те, що вона вже є. Немає сенсу лише володіти прекрасним візуальним контентом, якщо його активно не просувати і не показувати потенційним Клієнтам.

Відомий бізнес-консультант з компанії VFM Leonardo говорить з цього приводу: “Витрачати гроші на створення візуального контенту і нічого не зробити з ним, це те саме, що купити автомобіль і зберігати його в гаражі”  (Roger Young, Founder of Plan B Hospitality).

Якщо Ви думаєте / здогадуєтеся / підозрюєте, що на Вашому вебсайті здалося би покращити відвідуваність – подзвоніть нам, ми проаналізуємо Вашу ситуацію та запропонуємо найефективніші рішення на сучасному ринку.

Після дуже простих арифметичних дій, ми можемо наочно переконатися і запевнити Вас, що здійснюючи невелику інвестицію у візуалізацію Вашого Бізнесу в онлайн Ви збільшите кількість продаж і при середньостатистичних даних окупиться за 1 місяць, що однозначно є вигідною інвестицією, яка буде приносити прибуток довгий час!