Як і де можливо показувати свій віртуальний 3D тур?

Після створення віртуального туру для Вашого Бізнесу чи об’єкту нерухомості важливим етапом реалізації його призначення є демонстрація його потенційним клієнтам.

Увага! Замовляючи створення віртуального туру у нашій Лабораторії, Ви платите лише одного разу чітко визначену суму. Після виконання всіх робіт ми надамо Вам всі необхідні (вихідні) файли для розміщення на власному вебсайті – це Ваша власність.

Якщо ж Ви бажаєте, щоби питаннями підтримки та демонстрації Вашого віртуального туру займалися наша компанія, без навантаження на Ваш вебсайт (сервер)усього за 99.00 грн. в рік* ми розмістимо Ваш віртуальний 3D тур на нашому порталі LookRome і забезпечимо його перегляд 24/365.

Якщо Ви оберете підтримку Вашого віртуального туру на нашому вебсайті LookRome ми допоможемо Вам інтегрувати Ваш віртуальний 3D тур на Ваш вебсайт за 5 хвилин. Що потрібно буде зробити:

1. відкрити сторінку Вашого закладу чи об’єкту нерухомості на http://lookrome.com/,
2. натиснути на кнопку «взяти код», що розташована нижче вікна перегляду віртуального 3D туру.
3. скопіювати цей html код, що з’явиться у вікні нижче і вставити його у статтю, сторінку чи потрібне Вам місце  на Вашому вебсайті.

Це все. Готово!  – Але, окрім Вашого вебсайту, ми додатково рекомендуємо:

– якщо Ваш заклад чи об’єкт нерухомості є учасником інших спеціалізованих сайтів-каталогів, залишіть /вкажіть / пропишіть там посилання на віртуальний тур на Вашому або на нашому ресурсі.

За невелику додаткову оплату ми проведемо всю необхідну роботу по розміщенню Вашого віртуального 3D туру у мережі Інтернет та на Вашому вебсайті. Все, що Вам потрібно, так це лише вказати назви вебсайтів на яких Ваша компанія вже присутня чи хотіла би бути присутньою.

– покажіть себе друзям та Клієнтам на корпоративній сторінці вашої компанії у соціальних мережах Фейсбук чи ВКонтакте. Ваші друзі та друзі друзів, однозначно подякують за Вашу турботу про них “лайками” та “шеїрами”, сподіваємося, Ви розумієте про що це ми?!

До речі, віртуальний 3D тур, який ви можете бачити нижче, я розмістив у цій статті за 2 хв, а саме:

1. натиснув на кнопку “взяти код” цікавого мені “плейсу” на вебсайті http://lookrome.com/ і скопіював його,
2. в текстовому редакторі CMS, на якій ми створили цей вебсайт (WordPress) в потрібному місці, у цій статті, натиснув на кнопку “code” і вставив скопійований раніше html код.
3. Зберігаю запис і цікавий віртуальний 3D тур готовий до вашого перегляду!

Який би спосіб Ви не обрали для просування Вашого віртуального 3D туру (генерувати та поширювати html код чи просто прописувати посилання), переконайтеся, що на Головній сторінці Вашого вебсайту є відповідний пункт у меню, який веде на Віртуальний Тур (бажано його виокремити).

Будьте креативними та використовуйте Ваш віртуальний тур максимально ефективно.

УВАГА! Ще декілька дуже ефективних способів для просування Вашого віртуального 3D туру:

1. Пропишіть посилання на віртуальний тур у Вашому підписі в шаблоні і-мейлу.

2. Включіть посилання у комерційні пропозиції, презентації та інші PDF документи.

3. Використовуйте сторінку з віртуальним 3D туром як “посадочну” сторінку (з англ. “Landing Page” – саме та сторінка, на яку потрапляють першою користувачі з контекстної реклами, пошукових систем тощо).

4. Додайте посилання на віртуальний тур у і-мейл розсилку Вашої компанії.

5. Створіть QR код сторінки з віртуальним 3D туром та поширюйте його онлайн та у друкованих матеріалах (безплатний генератор QR кодів доступний тут)

Чим більше Ви докладете зусиль у просування Вашого віртуального 3D туру, тим більше його побачать Ваші потенційні Клієнти.

Як каже англ. приказка: “the more they look, the more they’ll book!”.