Віртуальний 3D тур як презентація Бізнесу

Менеджери з продажу та відомі бізнес-психологи як один твердять, щоби продати товар – дайте його покупцю в руки!

Віртуальний 3D Тур – це сучасна, інтерактивна презентація вашого Бізнесу у цифровому форматі.

В епоху стрімкого розвитку IT-технологій та все більшого впливу на наше повсякденне життя мережі Інтернет, погодьтеся, кожна успішна компанія повинна виглядати тут відповідно.

Кожний хороший бізнесмен та маркетолог, при проведенні будь-якої рекламної кампанії просто мріє захопити та утримати увагу своєї цільової аудиторії.

У сучасному світі це стає дедалі важче зробити, адже наше суспільство перебуває у стані інформаційного потопу. Як викликати у голові рецепієнта емоційну хвилю в умовах глобальної інформаційної перенасиченості?

– Подайте інформацію яскраво та цікаво!

Ось вам простий приклад демонстрації як працює бізнес офлайн за допомогою Віртуального 3D туру. Український Львівський інститут бізнесу та інформатики надає послуги з навчання та аутсорсингу бухгалтерських послуг. Ви маєте змогу здійснити віртуальний візит і побачити і керівника організації, і приміщення, де й буде відбуватися навчання.

Незалежно від розміру бізнесу та виду діяльності, технологія та механізми роботи Віртуальних 3D Турів дозволять вразити і приємно здивувати Ваших клієнтів!

Щоби збільшити відсоток конверсії користувачів Вашого сайту у покупців, – покажіть себе максимально яскраво, неординарно та відкрито.

Ми пропонуємо сучасний продукт у рекламній індустрії, який може дозволити собі кожний – Віртуальні 3D Тури.

Користувачі, які прийшли на Ваш вебсайт (а точніше користувачі, за яких Ваша компанія заплатила, щоби вони прийшли на Ваш вебсайт) повинні запам’ятати і вебсайт, і товари чи послуги Вашої компанії – віртуальні 3D тури це завдання вирішують! 66% топ-менеджерів готелів визнали, що віртуальні 3D тури є найефективнішим способом презентації та стимуляції продаж.

Подивіться приклад роботи: Віртуальний 3D тур з Картою об`єкта, 44 панорами. Готель “Нобіліс”.
– Фредра., 5, 79005, Львів, Україна

Ми пропонуємо розглядати це як “невеличку” за вартістю інвестицію, яка буде приносити дивіденди декілька років.

Віртуальні 3D тури сьогодні – це просто необхідність для тих, кому є що показати своїм клієнтам через Інтернет. Якщо на Вашому вебсайті і досі посередній рівень контенту та презентації Ваших товарів чи послуг – Ви просто втрачаєте своїх клієнтів, вони проходять повз Ваш вебсайт і відповідно повз Ваш гаманець!

Надайте користувачам Вашого вебсайту бути включеним у процес активного пізнання Вашого Бізнесу!

Завдяки створеній технології, ми залучаємо користувачів бути активними, самостійно, керуючи «мишкою», обирати напрям пересування у віртуальному 3D турі. Фактично, віртуальний 3D тур дає можливість користувачеві пізнавати Ваш Бізнес своїми руками.

Читайте у цій статті про очевидні плюси від презентації бізнесу з використанням віртуального туру.

Один із відомих у світі маркетологів сказав:

«у сучасну еру можна економити на багатьох речах, але не на візуалізації», як тут можна не погодитися, адже якісна візуалізація викликає емоції у потенційних Клієнтів, а Емоції, як відомо, збільшують продажі.