«Віртуальний 3D тур» – що це таке?

Віртуальний 3D тур – це, насамперед, інтерактивна Презентація, цифровий продукт, який виглядає як об’єднані між собою панорамні “живі картинки” приміщень, по яким можливо пересуватися завдяки вказівникам «стрілочкам» та «кружечкам», оглядаючи все приміщення навколо себе на 360°.

Ми впевнені, що краще один раз побачити, ніж 3 рази почути. Помандруйте по простому Віртуальному 3D туру з 3-х панорам в ресторані “Ла Тавернетта”, Рим:

Рекомендуємомо зробити подвійний клік всередині віконця та насолоджуватися переглядом на повний екран:

Ми відточили мистецтво створення віртуальних турів до досконалості, замовляйте і отримайте найкращий продукт на ринку!

Ми перетворюємо користувачів Вашого вебсайту із пасивних спостерігачів статичних зображень, у активних дослідників Вашого Бізнесу.

Віртуальні 3D тури сьогодні це просто необхідність для тих, кому є що показати своїм клієнтам через Інтернет. Якщо на Вашому вебсайті і досі посередній рівень контенту та презентації Ваших товарів чи послуг – Ви просто втрачаєте своїх клієнтів, вони проходять повз/скрізь Ваш вебсайт і відповідно Бізнес.

Надайте користувачам Вашого вебсайту можливість не просто пасивно споглядати статичні зображення, а самим бути включеним у процес активного пізнання Вашого Бізнесу!

Який номер бажаєте забронювати: “стандарт Класік”, “стандарт Суперьор”, а може сам “Нобелівський”? Технологія Віртуальних 3D турів дозволяє легко зорієнтуватися у великому закладі і знайти все, що побажаєте. Подивіться номери на різних поверхах за допомогою карти об’єкту. Сподіваємося, що при навігації вам буде все інтуїтивно зрозуміло, а якщо ні, напишіть нам про це.

Читайте у цій статті про очевидні плюси від презентації бізнесу з використанням віртуального 3D туру.

Один із відомих у світі маркетологів сказав:

«у сучасну еру можна економити на багатьох речах, але не на візуалізації», як тут можна не погодитися, адже якісна візуалізація викликає емоції у потенційних Клієнтів, а Емоції, як відомо, збільшують продажі!