Послуги для власників нерухомості і зацікавлених у продажах осіб та організацій

Запропонуйте власникам нерухомості зробити маленьку інвестицію в якісну візуалізацію свого товару, щоб Ви могли продавати більше і швидше!

Якщо Ви вже прочитали нашу статтю про важливість якісного контенту” на вебсайті для успішної діяльності та продаж в онлайн, сподіваємося, що Ви погоджуєтеся з тим, що на сьогоднішній момент досить дивно виглядають більшість оголошень в Інтернет про продаж чи оренду нерухомості.

При тому, що середня вартість товару (квартири, будинку, офісного приміщення тощо) складає 800.000 грн. і продати його зовсім не легко, Агенти нерухомості та самі власники чомусь не поспішають вкладати гроші у якісні презентації і як результат, онлайн мерчендайзинг на ринку нерухомості перебуває на дуже низькому рівні, а більшість оголошень супроводжується із 5-6 фотографій посередньої якості.

До чого це все призводить? Замість того, щоб показувати в офлайні тільки ті об’єкти нерухомості, що дійсно зацікавили клієнта (які можна подивитися попередньо в онлайн), фактично, Агент втомлює і вимотує безглуздими, нікому не потрібними поїздками на об’єкти і себе, і Клієнта. У результаті Ви втрачаєте дорогоцінний час на банальне простоювання в пробках, витрачаєтеся на бензин, зв’язок і т.д. а що отримуєте натомість? – Клієнт заходить в квартиру, дивиться на підлогу в коридорі, а там сіра плитка замість очікуваного ним, його улюбленого паркету…

Увага, діє спеціальна пропозиція оплати наших послуг для Агенств нерухомості:

предоплата 50% та 50% після продажу об`єкту!

Що саме ми робимо і чим можемо бути корисними для Власників та Агенств нерухомості:

1. Ми створюємо захоплюючі віртуальні тури по об’єктах нерухомості, які покажуть ваше приміщення на 360 градусів. Вам більше не прийдеться їздити на об’єкти в “порожню”. Наші віртуальні тури відповідають найвищим стандартам якості за найнижчими цінами в СНГ, подивіться та переконайтеся у цьому самі.

2. Ми проводимо професійну фотозйомку об’єктів нерухомості, продуктом якої є якісні фотографії.

Усього за 400 грн. ви отримаєте 10 якісних фотографій від професійного фотографа. Дивіться приклади робіт:

Що це таке «віртуальний 3D тур по об’єктам нерухомості»?

Віртуальний 3D Тур по об’єкту нерухомості – це об’єднані між собою панорамні “живі картинки” приміщень, по яким можливо пересуватися завдяки вказівникам «стрілочкам» та «кружечкам», оглядаючи все приміщення навколо себе на 360°.

Краще один раз побачити, ніж 3 рази почути, отож, дивіться нижче приклад віртуального туру по квартирі:

Рекомендація: обовязково зробіть подвійний клік всередині віконця та насолоджуйтеся переглядом на повний екран:

Однією з головних причин “мовчання” Ваших оголошень в Інтернет є відсутність якісної візуалізації, без якої, Ви можете просто не сподіватись на якусь щонайменшу довіру користувачів. Люди не бачать, з ким вони мають справу, що їм пропонують, їх турбує і бентежить питання – як в дійсності виглядає цей товар, який мені показують на цих 5-6 невиразних фотографіях?

За допомогою демонстрації віртуального 3D туру Ви показуєте покупцям як виглядає нерухомість насправді. Ви фактично заявляєте, що Вам немає що приховувати, що Ви працюєте відкрито і чесно, а це мимоволі збільшує довіру і відповідно продажі.

Буде цілком логічно, якщо у Вас виникне запитання: а навіщо ви пропонуєте зробити якісні фотографії, якщо віртуальні тури значно ефективніші як рекламний продукт?

Ми пропонуємо Вам цю послугу, тому що:

– “фотографія” володіє своїми перевагами, серед яких: простота створення та універсальність використання;

– створення якісних фотографій є більш оперативним та економним процесом;

– є можливість завантаження на більшість сайтів-каталогів оголошень;

– якісні фотографії завжди будуть краще працювати на продаж вашого товару / послуг та допоможуть познайомити користувача з вашим об’єктом нерухомості максимально ефективно у порівнянні із звичайними, аматорськими фото.

Завдяки поєднанню віртуального туру та якісних фотографій досягається максимально можливий рівень презентабельності об`єктів нерухомості в онлайн в сучасному Інтернеті.

Дізнайтеся більше про те, як збільшити продажі використовуючи Інтернет, професійні фотографії та віртуальні 3D тури у цих статтях:

1. Як впливає на продажі якісний контент на Вашому вебсайті та на вебсайтах каталогах.

2. Які очевидні переваги презентації бізнесу з використанням віртуального туру та якісних фотографій?

У Вас виникли запитання, дзвоніть, пишіть, — ми завжди поруч.