0

Про нас

Лабораторія віртуальних турів – це команда професіоналів, яка обожнює свою справу, отримуючи неабияку насолоду при створенні кожного наступного шедевру.

З керівником проектів та фотографом можна познайомитися у цій панорамі )):

За нашими плечима вже накопичився певний досвід (більше 1000 робіт) і список рекомендацій від замовників з України, Росії, Італії. Останні роботи ви можете подивитися у вкладці Портфоліо та на нашому новому проекті, туристичній карті Риму у форматі віртуальних турів,  LookRome.com

У нас завжди панує атмосфера позитиву та креативу, наша команда завжди з натхненням та препіднятим настроєм підходить до справи, щоб створити наступне “маленьке диво” для вас, наприклад, таке:

Ми інвестуємо у кращих людей, обладнання та технології, щоб бути завжди впевненими у найвищій якості наших віртуальних турів, фотографій і сервісу.

Задоволений Клієнт – це дуже важливий і пріоритетний аспект у нашій роботі. Кожного Клієнта ми цінуємо, любимо і забезпечуємо консультаціями і підтримкою протягом усього терміну співпраці, і не тільки. Ви можете звернутися до нас і з питань рекламного просування вашої діяльності в Інтернет, організації рекламних кампаній, зокрема в Google AdWords, Yandex Direct, Facebook.

Ми ніколи не намагаємося “запудрити” Клієнту голову незнайомими термінами і технологіями, завжди вислухаємо та максимально просто все пояснимо, втілюючи ваші побажання в життя.

Ми працюємо дуже гнучко й індивідуально з кожним Клієнтом і розуміючи ваші особливі потреби створимо відповідно індивідуальний віртуальний 3D тур та яскраві, якісні фотографії . Дізнайтеся більше про те, як ми працюємо.

Якщо ви бажаєте виокремитися з натовпу конкурентів і запам`ятатися в очах ваших клієнтів, тоді дзвоніть вже та замовляйте віртуальний 3D тур для яскравої та захоплюючої презентації діяльності вашого Бізнесу!

Головний офіс Лабораторії Віртуальних Турів знаходиться у м. Львів, Україна.

Ми приймаємо замовлення з будь-якої точки світу. Ми розмовляємо українською, російською, англійською та італійською мовами.

Дзвоніть, пишіть, заходьте на філіжанку смачної кави – ми завжди поруч ).