Фотозйомка товарів для Інтернет магазинів

У вас є товар, який треба продати через Інтернет магазин? – у нас є професійний фотограф та обладнання для створення чудових фотографій, що допоможуть вам у цьому, дивіться приклади робіт нижче.

Взуття:

Предметна зйомка: представте все у найкращому вигляді

Сучасна рекламна індустрія посилює акценти візуалізації оточуючих нас речей, втілюючись у їхніх привабливих та творчих фотозображеннях – предметній зйомці. Водночас віяння часу витісняють класичний шопінг покупками товарів у мережі Інтернет, тому одним із найбільш поширених напрямів в контексті предметної зйомки є фотозйомка для Інтернет магазину. Ні для кого не секрет, що успішні продажі прямо пропорційно залежать від вдалої репрезентації речей, яку забезпечує предметна зйомка: підкреслення переваг, виокремлення найбільш вдалих ракурсів та представлення товару в найвигіднішому світлі тощо. І якщо продажі Вашого Інтернет магазину звелися нанівець, можливо, це означає, що  користувачам просто не подобається те, що вони бачать, і час подумати про професійну предметну фотозйомку? Тож вигідно представте свої товари за допомогою предметної зйомки, – і це неабияк збільшить попит на них (у м. Київ та інших містах).

Професійна предметна фотозйомка, виконана нашим фотографом, стане запорукою вдалої репрезентації товарів Вашого Інтернет магазину, адже непересічний творчий задум та художнє втілення у фотостудії звичних для нас речей одразу привертають увагу користувачів. Одне із головних завдань, яке виконує професійна предметна зйомка, полягає в тому, щоб за допомогою фотомайстерності, обладнання та фотостудії у процесі фотозйомки представити предмети наскільки вдало та цікаво, щоб у користувача виникло стійке бажання придбати цю річ, незалежно від ціни.

Предметна зйомка (в тому числі й фотозйомка для Інтернет магазину) структурується на такі напрями:

  • рекламна – фотозйомка, ціллю якої є, власне, реклама товару, коли фотозображення повинні передавати найкращі якості зображуваного предмета, причому ціна на таку зйомку є доволі високою (передусім, у м. Київ);

  • каталожна –  зйомка, яка передбачає створення каталогу товарів для журналів, буклетів, Інтернет магазинів та ін.,  у цьому випадку при предметній зйомці максимально акцентується увага на деталях та функціональних характеристиках предметів;

  • фудстайлінг – предметна зйомка й яскрава презентація продуктів харчування, вишуканих страв, напоїв, яка, передусім, є невід’ємною складовою оригінального оформлення меню ресторану, кафе чи розважального закладу. До речі, ціни на такий вид фотозйомки достатньо прийнятні (й не тільки у місті Київ).

Предметна зйомка та фотозйомка для Інтернет магазину (у м. Київ та у інших містах України) може охоплювати найрізноманітніші категорії товарів – ювелірні вироби чи одяг, продукти харчування чи побутову техніку – наш фотограф у своїй фотостудії «перетворить» звичайні речі на справжні фотошедеври. Звичайно, ціна предметної зйомки теж залежатиме від самих предметів та артефактів, які згодом стануть основою для формування презентаційного каталогу.

Варто зазначити, що основними складовими вдалої предметної зйомки є: вмілий фотограф, професійне обладнання та фотостудія з відповідним освітленням. У свою чергу, фотозйомка для Інтернет магазину як напрям предметної зйомки намагається гармонійно поєднати та представити предмети у єдиному стильовому оформленні.

Слід наголосити, що вартість предметної зйомки та фотозйомки для Інтернет магазину обійдеться Вам надзвичайно дешево, адже при відмінній якості фотографій ціни на них у нашій фотостудії залишаються суттєво нижчими, аніж у інших фірмах (Київ, Львів та ін.). Недорого замовити предметну зйомку та фотозйомку для Інтернет магазину в нашій фотостудії (в м. Київ, Львів та інших містах) Ви зможете, попередньо обговоривши всі деталі зйомки та співпраці з нашим провідним фотографом. Тож звертайтеся прямо зараз, і ми втілимо взірці справжньої краси та вишуканого смаку у чудових фото, які може репрезентувати предметна зйомка від «Лабораторії Віртуальних Турів»!  Й нехай ця предметна фотозйомка стане запорукою Вашого подальшого процвітання та благополуччя!