Панорамна фотозйомка

Окрім створення віртуальних 3D турів, Лабораторія Віртуальних Турів пропонує і послуги професійного фотографа у Львові, Києві, Італії продуктом яких є якісні, професійні фотографії.

Фотографії можуть бути “класичного” та “панорамного” виду, зробіть клік нижче:

Lobby bar Restaurant1 Room Standard Room Standard1 Second floor Hall Conference hall

Camera da letto, busuness photo

Декілька слів про панорамні фотографії:

панорамна фотографія – узагальнена назва всього, що пов’язано зі зйомкою панорам. Під цим терміном мають на увазі одне з:

– фотографія з великим кутом огляду, що перевищує можливості звичайних об’єктивів, а часто і більше 180 градусів;

– звичайна фотографія «довгого» формату, із співвідношенням сторін 1 × 2, 1 × 3 і більше;

– фотографія, отримана шляхом технології складання панорам з окремих кадрів (при цьому вона може мати невеликий кут огляду і стандартне співвідношення сторін).

“Панорамна” фотозйомка дозволяє ефективно показати дизайн iнтер’єрiв, примiщень а також зовнішній вигляд обєктів.

Для того, щоби в кінцевому результаті отримати високоякісні фотографії ми використовуємо тільки професiйну цифрову фототехнiку. Отриманi знiмки можна використовувати для реклами та продажу Ваших товарів через Інтернет, а також при створеннi рекламної продукції фірми (календарики, плакати, буклети тощо).

Ми працюємо по світовим стандартам якості та сервісу, наше кредо – приємно здивувати Клієнта та завжди створити для вас трішечки більше. Ще раз нагадуємо, що ми фотографуємо буквально усе, тому, якщо ви не знайшли на нашому сайті інформації про цікаву для вас послугу – просто подзвоніть нам і ми про все домовимся: +380672855238

Подзвоніть вже та замовляйте послуги нашого професійного фотографа у Львові за надзвичайно доступною ціною!

П.С. Дізнайтеся більше про те, як збільшити продажі використовуючи Інтернет, професійні фотографії та віртуальні 3D тури у цих статтях:

1.Як впливає на продажі якісний контент на Вашому вебсайті?

2. Які очевидні плюси від презентації бізнесу з використанням віртуального туру та якісних професійних фотографій?

Панорамна зйомка: можливість побачити більше

 У цифрову еру, коли видовищними спецефектами вже нікого не здивуєш, простежується значний інтерес до такого напряму фотомистецтва як панорамна фотозйомка і створення панорами. Прийнято вважати, що панорамна зйомка – це певний вид фотозйомки з використанням особливих прийомів, в результаті чого за допомогою інтерактивних технологій можна створити унікальну панораму. Великі можливості, які передбачає сучасна панорамна зйомка і готові панорами, дають змогу осягнути зображуваний простір з надзвичайною глибиною та  широким кутом огляду – до 360°.

Так, панорамна зйомка і створення панорами постають у наш час магістральними напрямками репрезентації зовнішнього вигляду архітектурних споруд, внутрішнього оформлення приміщень та мальовничих куточків природи. Водночас панорамна фотозйомка і створення панорами з упевненістю завойовують лідируючі позиції щодо розгорнутого показу масштабних об’єктів та перспективи виду на місцевість.

Мабуть, кожен власник бізнес-справи, для якої необхідною є максимальна репрезентація його об’єкту для залучення потенційних клієнтів, зацікавиться такими феноменами сучасності як панорамна зйомка і створення панорами. Справді, сфера використання панорамних фото (звісно, після зйомки) – надзвичайно широка, адже якісні панорамна фотозйомка і створення панорами – це просто знахідка для яскравої презентації об’єктів HoReCa – готелів, ресторанів, кафе, фітнес-центрів, салонів краси тощо. Також панорамна фотозйомка та створення панорами будуть доречними при проведенні виставок у музеях чи галереях, презентацій у бізнес-центрах і т.п.

Прийнято вважати, що результатом панорамної зйомки є створення панорами у такому форматі:

  • при фотозйомці з ефектом «видовженого» формату, коли співвідношення сторін складає 1×2, 1×3 і т.д.;

  • шляхом особливого поєднання окремих кадрів після фотозйомки;

  • при зйомці зі значним кутом огляду, зазвичай понад 180° і до 360°.

Варто відзначити, що панорамна фотозйомка і зйомка панорам передбачають можливість створення на основі панорамних фотографій популярних у наш час віртуальних турів, коли фотозображення поєднують між собою тематичними переходами. Панорамна зйомка та створення панорами, які є основою віртуального туру, дають можливість максимально «зануритися» у зображуваний простір, маючи змогу оглядати все навколо на 360° – так як це бачив фотограф при фотозйомці.

При перегляді віртуальних турів, основою яких є панорамна фотозйомка та зйомка панорами, користувач відчуває неймовірний «ефект присутності», візуальні образи якого дозволяють отримати яскраві емоції. Особливою популярністю послуговуються так звані «сферичні» панорами, які дають змогу огляду простору, який оточував фотографа під час фотозйомки, на 360°. Таким чином, панорамна зйомка і панорами дають змогу по-справжньому «наблизитися» до об’єкта, розглянути його найдрібніші деталі. Така фотозйомка передбачає той факт, що в результаті перегляду панорами, користувач отримує корисну інформацію про об’єкт, що підкріплюється яскравими візуальними образами та дає змогу максимально детально все оглянути на 360°. Відтак, панорамна зйомка  і створення панорами – це потужний інструмент у сфері реклами та маркетингу, який дає змогу яскраво та самобутньо репрезентувати товар чи послугу потенційному споживачу.

Якщо Вас зацікавили можливості, які відкриває панорамна зйомка, то замовити створення панорами Ви зможете у «Лабораторії Віртуальних Турів». Фотозйомка від нашої фотостудії, а зокрема панорамна зйомка, – це завжди професійно, якісно та креативно! Наш досвідчений фотограф проведе зйомку потрібних об’єктів, на основі котрих здійснюється створення панорами. До речі, фотозйомку можна організувати в кожному куточку України, зокрема, містах Київ, Львів та ін. Для отримання яскравої та самобутньої панорами, варто врахувати всі особливості панорамної фотозйомки, про які фотограф повідомить в індивідуальному порядку (до проведення зйомки). Хочемо наголосити, що вартість послуг фотозйомки, зокрема панорамної зйомки та створення панорами, Вам буде коштувати дуже дешево. Отож, заплативши зовсім недорого, після професійної фотозйомки, Ви отримаєте високопрофесійні панорамні фото, які стануть запорукою успішної реклами та демонстрації Ваших бізнес-об’єктів потенційним клієнтам.  Будьте певні, що панорамна зйомка та створення панорами від  «Лабораторії Віртуальних Турів» – це найкраще рішення для Вашого бізнесу, що відповідає найвищим стандартам якості!