Давайте порівняємо характеристики фотографії, відео та віртуального 3D туру:

Звичайні фотографії дають можливість бачити тільки певні ракурси об’єкта, які передають “плоску картинку” в одновимірному просторі. Фотографія не може передати тривимірної глибини навколишнього світу, яку здатні сприймати органи відчуттів людини. При перегляді фотографій користувач Інтернет виступає пасивним спостерігачем.

Водночас до переваг можна віднести швидкість та економність при створенні, простоту та універсальність використання в Інтернет.

Відео, у свою чергу, дозволяє репрезентувати об’єкт з точки зору оператора, при цьому, знову ж таки – користувач виступає пасивним спостерігачем. Окрім цього, ще одним недоліком створення якісного Відео є його висока ціна.

В той час як віртуальні 3D тури чудово вирішують завдання для  представлення та тривимірної візуалізації нерухомості чи будь-якого Бізнесу в онлайн та надають можливість користувачам Інтернет особисто керувати процесом перегляду приміщень чи обєктів зовні, оглядаючи все навколо себе на 360 градусів! Однозначною перевагою віртуальних турів є і вартість створення віртуального туру – усього 78.00 грн. за одну кімнату, зал ресторану чи номер готелю.

Усі переваги використання віртуального туру для візуалізації Бізнесу в онлайн на лице, пропонуємо подивитися і переконатися в цьому на прикладі віртуального туру по ресторану “Клето”, Рим: