Очевидні переваги презентації бізнесу, товарів та послуг з використанням віртуального 3D туру.


В епоху стрімкого розвитку IT-технологій та все більшого впливу на наше повсякденне життя мережі Інтернет, погодьтеся, кожна компанія повинна виглядати тут відповідно.

“Лабораторія Віртуальних Турів” створює захоплюючі віртуальні 3D Тури найвищої якості за найнижчими цінами в СНГ.

Технологічний розвиток та прогрес дозволяє сьогодні представити свій бізнес ефектно, модно та саме головне ефективно, що неодмінно сприяє досягненню значно кращих результатів при залученні нових клієнтів та партнерів.

Які ж очевидні переваги презентації бізнесу, товарів та послуг з використанням віртуального 3D туру?

1. Запам’ятовуваність. Барвисті, насичені і ефектні «живі картинки», які дозволяють оглядати все навколо на 360 градусів вражають уяву користувачів і неодмінно сприяють відкладенню інформації в пам’яті, виокремлюючи ваш бізнес серед конкурентів.

2. Ефект реальної присутності. Завдяки використанню технологій, що підтримують режим FULLSCREEN (повний розмір екрану), Віртуальний 3D Тур дає можливість дивитися величезну тривимірну “картинку”, яка обовязково захопить користувача, що називається “з головою”. Цей ефект досягається завдяки високоточній кольоропередачі та природній якості  “картинки”.

3. Інформативність. Презентація інформації за допомогою віртуального туру дозволить Вашим користувачам уявити повноцінну “картинку”, охопити все навколо за одну мить, розгледіти всі елементи до дрібниць. Завдяки такій деталізації, користувач максимально проникне в атмосферу закладу, буквально “прощупає” все навколо себе, що, погодьтеся, набагато цікавіше та зручніше, ніж перегортати масу фотографій і в підсумку, таки не мати цілісної уяви та розуміння структури закладу.

Відомі менеджери з продажу та бізнес-психологи як один стверджують: щоб продати товар – дайте його пощупати в руки покупцеві

4. Простота й універсальність. Дивіться віртуальні тури простими рухами “мишки” коли і де Вам зручно, на роботі з десктопу, чи з мобільного, перебуваючи у заторі. Інтуїтивно зрозуміле управління дозволяє почуватися впевнено та комфортно у будь-якій ситуації.

5. Інтерактивність (взаємодія з користувачем). Віртуальні 3D Тури залучають користувачів Інтернет у таку собі інтерактивну гру, яка дозволяє познайомитися з вашим Бізнесом, товарами чи послугами швидко та цікаво. Завдяки створеній технології, ми залучаємо користувачів бути активними, самостійно, керуючи «мишкою», обирати напрям пересування у віртуальному турі та кути огляду інтерєру. Фактично, віртуальний тур дає можливість користувачеві пізнавати Ваш Бізнес, товари та послуги своїми руками.

Подивіться, пощупайте та переконайтеся у правдивості усіх переваг на власному досвіді:

Демонструючи як працює / виглядає ваш Бізнес, чи як саме виглядає нерухомість в онлайні, за допомогою віртуального туру, Ви показуєте покупцям усе як є в дійсності, ви фактично заявляєте, що вам немає що приховувати -ви працюєте відкрито і чесно, а це мимоволі збільшує довіру і відповідно продажі.